O spoločnosti

Spoločnosť AUTOS SLOVAKIA ponúka náhradné diely pre nákladné automobily, prívesy, návesy, autobusy, vybavenie servisných dielni a profesionálne služby. Sme súčasťou medzinárodnej skupiny, ktorá sa radí k najväčším dovozcom a distribútorom náhradných dielov pre a nákladné a prípojné vozidlá v strednej a východnej Európe . Profesionalita a najvyššia kvalita našej viac ako 30 ročnej práce sa prejavila vybudovaním predajnej siete s viac ako 90 pobočkami v Poľsku, 9 v Českej republike 9 v Slovenskej republike.

60.000 tisíc skladových položiek poskytuje naším zákazníkom vysokú dostupnosť dielov pre vozidlá. MERCEDES, VOLVO, DAF, SCANIA, IVECO, RENAULT, prípojne vozidlá TRAILOR, FRUEHAUF, SCHMITZ, KOEGEL, KAESSBOHRER, KRONE. Samozrejme aj nápravy SAF, BPW, ROR, SMB, GIGANT. O ich rýchle a bezpečné dodanie k zákazníkovi sa stará flotila 180 áut. Máme tiež vlastnú značku náhradných dielov ATP (Autos Truck Parts) s vysokou kvalitou za primeranú cenu, ktorá obsahuje viac ako 5000 skladových položiek.

Začiatkom roka 2016 spoločnosť Autos zaradila do svojej ponuky náhradné diely pre stavebné stroje vrátane dielov JCB a CAT.

V priebehu našej činnosti sme sa stali partnermi viac ako 400 výrobcov a dodávateľov z celého sveta. Celková rozloha našich skladov je v súčasnej dobe 55.000 m2. Každý deň sa snažíme budovať veľmi dobré a korektné vzťahy. Neustále počúvame potreby a očakávania, to všetko pre dobro a najvyššiu úroveň obsluhy zákazníka.